Produkty / Schody strychowe


POLAR PLUS

Energooszczędne schody strychowe o współczynniku przenikania ciepła klapy 0,36 W/m2*K oraz klapie o grubości 86mm.

Schody POLAR PLUS zostały wyposażone w system poręczy ZeroGravity – znacznie ułatwiając wejście na strych, solidny dwupunktowy metalowy zamek, potrójne uszczelnienie w celu poprawienia komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów.


Zobacz także
FLEX POLAR


POLAR PLUS

Energooszczędne schody strychowe POLAR PLUS charakteryzują się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła na rynku 0,36 W/m²*K oraz najwyższą 4 klasą szczelności, ze względu na swoje doskonałe parametry schody POLAR idealnie nadają się do montażu w miejscach, gdzie występują duże różnice temperatur.

Wybór schodów POLAR jest inwestycją, pozwalającą zmniejszyć straty ogrzewanego powietrza, poprawić poziom termoizolacji oraz znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania.doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, przyczyniając się równocześnie do znacznego zmniejszenia kosztów związanych z ogrzewaniem domu czy mieszkania. Schody POLAR PLUS zostały wyposażone w system poręczy Zero Gravity - znacznie ułatwiając wejście na strych, solidny dwupunktowy metalowy zamek oraz potrójne uszczelnienie. Oczywiście nie zabrakło najlepszej cechy produktów POLAR takiej jak solidnie wykonana, ocieplona klapa o grubości 86 mm.

Dwupunktowy zamek gwarantuje szczelne i pewne zamknięcie klapy, a dzięki dwóm długim poręczom wejście po drabince jest bardzo wygodne. Ponadto poręcze znajdują się po obu stronach, co znacząco poprawia bezpieczeństwo. Doskonała jakość materiałów użytych do produkcji schodów oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia powodują, że schody zadowolą nawet przez najbardziej wymagających klientów a ich maksymalne obciążenie podczas użytkowania to aż 160 kg. Wybierając najlepiej ocieplone schody strychowe na rynku ograniczasz koszty związane z ogrzewaniem, a tym samym realnie przyczyniasz się do walki o lepszy klimat.

 

Tabela techniczna - POLAR PLUS
GRUBOŚĆ OCIEPLANEJ KLAPY  86 mm
GRUBOŚĆ IZOLACJI TERMICZNEJ 80 mm
KOLOR KLAPY OBUSTRONNY BIAŁY
DREWNIANA DRABINKA 3 SEKCYJNA
WYSOKOŚĆ DREWNIANEJ SKRZYNI 170 mm
SZEROKOŚĆ DRABINKI 400 mm
SZEROKOŚĆ STOPNIA  358 mm
GŁĘBOKOŚĆ STOPNIA  80 mm
ZABIEG  147 cm
PROMIEŃ OTWARCIA  169 cm
MAX. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI  280 cm

WYMIARY SKRZYNKI [cm]
WYMIARY ZEWNĘTRZNE SKRZYNI, OTWÓR MONTAŻOWY WIĘKSZY O 2 cm
120x60 120x70

POLAR PLUS
Karta produktu

Pobierz tutaj
GŁÓWNE ZALETY SCHODÓW OMAN POLAR PLUS z systemem ZeroGravity

ZeroGravity – BEZPIECZNE
OTWARCIE DRABINKI

Specjalny system mechanizmu sprężynowego w poręczy odciąża drabinkę podczas otwarcia. Dzięki temu otwieranie drabinki jest łatwe i bezpieczne.

 

PORĘCZE TELESKOPOWE –
WYGODNE WEJŚCIE

Dzięki dwóm długim poręczom wejście po drabince jest bardzo wygodne. Ponadto poręcze znajdują się po obu stronach co znacząco poprawia bezpieczeństwo. Poręcze w estetycznym czerwonym, widocznym kolorze.

PODWÓJNY ZAMEK –
SZCZELNE ZAMKNIĘCIE

Dwupunktowy zamek gwarantuje szczelne I pewne zamknięcie klapy. Wykonany z wytrzymałego metalu.

 

3 USZCZELKI – NAJWYŻSZA KLASA
SZCZELNOŚCI

Zastosowaliśmy aż 3 uszczelki obwodowe. Dzięki doskonałemu uszczelnieniu schody przechodzą najbardziej restrykcyjne normy i osiągają czwartą, najwyższą klasę szczelności.

LISTWA MASKUJĄCA – ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE

Biała, estetyczna listwa maskująca wykonana z trwałego PVC doskonale wykończy połączenie skrzyni z sufitem. Listwa w zestawie ze schodami docięta pod wymiar.

WSPÓŁCZYNNIK 0,36 – OSZCZĘDZAJ NA ENERGII

Super ocieplona klapa 86mm zapewnia doskonały współczynnik przenikania środka klapy. Dzięki dobremu ociepleniu schody ograniczą koszty energii oraz pozytywnie wpływają na środowisko.

Zobacz VIDEO jak to działa