Produkty / Schody strychowe


FLEX POLAR

Energooszczędne schody strychowe o współczynniku przenikania ciepła klapy 0,36 W/m2*K oraz klapie o grubości 86mm. Schody posiadają metalową, nożycową drabinkę, inaczej zwaną flex.


Zobacz także
POLAR


FLEX POLAR

Schody FLEX POLAR posiadają podwójne uszczelnienie oraz klapę o grubości 86 mm, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdych warunkach, przyczyniając się równocześnie do znacznego zmniejszenia kosztów związanych z ogrzewaniem domu czy mieszkania.

Schody FLEX POLAR charakteryzują się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła na rynku U=0,36 oraz najwyższą 4 klasą szczelności, ze względu na swoje doskonałe parametry schody POLAR idealnie nadają się do montażu w miejscach, gdzie występują duże różnice temperatur. Model schodów FLEX dzięki zastosowaniu solidnej metalowej rozciąganej drabinki "nożyciowej" doskonale nadaje się do montażu w pomieszczeniach do 290 cm wysokości. Wybór schodów FLEX POLAR jest inwestycją, pozwalającą zmniejszyć straty ogrzewanego powietrza, poprawić poziom termoizolacji oraz znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania.

Doskonała jakość materiałów użytych do produkcji schodów oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia powodują, że schody zadowolą nawet przez najbardziej wymagających klientów a ich maksymalne obciążenie podczas użytkowania to aż 160 kg. Wybierając najlepiej ocieplone schody strychowe na rynku ograniczasz koszty związane z ogrzewaniem, a tym samym realnie przyczyniasz się do walki o lepszy klimat.

 

Tabela techniczna - FLEX POLAR
GRUBOŚĆ OCIEPLANEJ KLAPY  86 mm
GRUBOŚĆ IZOLACJI TERMICZNEJ 80 mm
KOLOR KLAPY OBUSTRONNY BIAŁY
NOŻYCOWA DRABINKA 10 STOPNIOWA
WYSOKOŚĆ DREWNIANEJ SKRZYNI 170 mm
SZEROKOŚĆ DRABINKI 390 mm
SZEROKOŚĆ STOPNIA  345 mm
GŁĘBOKOŚĆ STOPNIA  80 mm
ZABIEG  210 cm
PROMIEŃ OTWARCIA  245 cm
MAX. WYSOKOŚĆ KONDYGNACJI  290 cm

WYMIARY SKRZYNKI [cm]
WYMIARY ZEWNĘTRZNE SKRZYNI, OTWÓR MONTAŻOWY WIĘKSZY O 2 cm
120x60 120x70

FLEX POLAR
Karta produktu

Pobierz tutaj